česky

NAŠE MOTTO:

Jste-li spokojeni, řekněte to svým známým. Nejste-li spokojeni, řekněte to nám.

vinotéka, nápoje
Goldšmídovi

O firmě

Naše rodinná firma zahájila svoji činnost otevřením první prodejny v roce 1998 na hlavní třídě od kruhového objezdu na Trutnov v ulici Na Cihelnách 10 v Jaroměři. Ta má nyní nového majitele a to od 1. listopadu 2019. Druhou prodejnu jsme otevřeli v roce 2001 ve Dvoře Králové nad Labem v objektu PENNY market, kde jsme podnikali do října 2008.

Nyní jsme na nové adrese v bývalém dvorském pivovaru u supermarketu BILLA v ulici Dukelská 414 ve Dvoře Králové nad Labem. Vzhledem k sortimentu byla tato firma nazvána "Vinotéka - nápoje Goldšmídovi". Naše největší dvoupatrová vinotéka v Královéhradeckém kraji je v pěkném prostředí proti stylové restauraci.

Jsme zaměřený na gastronomii, maloobchodní prodej, velkoobchodní prodej a zprostředkovatelský prodej.

Ve stálé naší nabídce je vice jak 300 druhů vín od českých i moravských vinařů i od zahraničních dodavatelů, více jak 12 druhů čepovaných vín a exkluzivně lahvová i sudová medovina "ELISA", přibližně 100 druhů alkoholických nápojů a lahvová piva Krakonoš, Gambrinus, Plzeň, Svijany, Konrád a Samson PITO.

Dále maloobchodně prodáváme a velkoobchodně dodáváme na gastronomii široký sortiment sudového piva:

Krakonoš 10°, 11°, 12° a 12° kvesnicové. Gambrinus nepaster, Gambinus excelent a Gambrinus 12°. Pilsner Urquell. Kozel 10°, 11°, 12°. Radegast 10°, 11°, a ryze hořká 12°. Svijany desítka, máz, rytíř, kníže a kněžna. Rychtář 11°, 12°. Lobkowicz prémium a Lobkowicz nealko. Konrád 10°, 11°, 12° a 11° tmavá. Bernard 10°, 11°, 12°, a 12° nefitrovaný ležák. Dále také pivovary Černá Hora, Polička, Rohozec a další...

 

Naši zákazníci si také mohou pronajmout na nejrůznější oslavy, výročí nebo zahradní párty sudy KEG o obsahu 10 litrů, 15 litrů, 20 litrů, 30 litrů a 50 litrů včetně stáčecího zařízení pípy nebo chlazení.

Vlastníme také některé zahraniční značky jako je například řecké brandy: MAKEDON, SARISSA, KYROS a zprostedkováváme jejich prodej na českém trhu, dále zprostředkováváme také prodej řeckých vín.

 

Přijďte se k nám podívat, rádi Vás obsloužíme...

 

           Sommelier Jiří Goldšmíd a Tomáš Goldšmíd s kolektivem.


správce webových stránek: Tomáš Goldšmíd